Instalator z Poznania lub okolic?

Przy wyborze toalety częściej zwraca się uwagę na takie rzeczy jak odcień, deseni, producent, natomiast całkiem na bok odchodzą inne istotne kwestie, które stają się wyjątkowo istotne podczas montażu. Obecny rynek armatury sanitarnej obfituje rozmaite modele toalet, przeróżnych producentów, które różnią się cechami technicznymi i wzornictwem. Dlatego wybór toalet także nie jest łatwym wyborem i należy się nad nim zastanowić. Przy doborze toalety powinno się wziąć pod uwagę nie tylko znane, chociaż w rzeczywistości nie dość istotne, rzeczy takie jak, producent produktu, kolor, wzór itp. ale rzeczy mniej znaczące, lecz ważne w trakcie montażu oraz eksploatacji. Przy podejmowaniu decyzji jaką toaletę wybrać, przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę powierzchnię pomieszczenia przeznaczonego do instalacji. Istnieje parę materiałów, z jakich wykonana jest toaleta są to: stal, żeliwo, szkło, plastik, porcelana a także fajans. Najbardziej popularne są te dwa ostatnie.

Porcelana, ze względu na minimalną porowatością oraz odporność. Porcelana jest łatwiejsza do mycia, sprzątania, prawie nie zatrzymuje zapachów; ceramika jest gorsza pod tym względem.

Dość istotną opcją, jest projekt spustu, dzisiaj istnieją trzy opcje : pionowa, pozioma oraz ukośna pod kątem około 30-40°.

Ostatnia opcja w budynkach mieszkalnych jest najbardziej popularna. Odpływ pionowy da się odnaleźć w bardzo starych mieszkaniach oraz domach prywatnych. Mając wybór powinno się skorzystać z toalety z odprowadzeniem poziomym lub ukośnym. Obie te propozycje są obecne u większości producentów.
.