Miasto czy wioska?

Wiadomo, że nasz kraj, jakim jest Polska jest pełen niespodzianek i nieodkrytych miejsc.

Ludzie częstokrotnie głowią na jakim obszarze te miejsca odkrywać. Jedni twierdzą, że nigdzie indziej nie znajdą takiego spokoju jak na wsi, a inni, że miasto, które jest pełne życia daje im niesamowitego kopniaka do pracy.

Cóż, jak widać opinie są różne.

Nic dziwnego, ponieważ zainteresowania społeczeństwa są tak barwne niczym wiosenny ogród.

Wieś ma sporo swoich zalet a mianowicie: nieduży ruch na drodze, dzięki czemu można w spokoju chodzić na spacery, cisza i spokój dają chwilę na zregenerowanie sił, nasze płuca także mogą odetchnąć, bo jest lepszej jakości powietrze, możliwość posiadania zwierzęcia, możliwość posiadania swojego ogrodu, pola uprawnego. oszczędzanie pieniędzy. Jak widać - zalet jest dużo, aczkolwiek należy zapoznać się również z wadami: skąpa ilość możliwości, brak miejsc, w które można się wybrać ze znajomymi, niebezpieczne sprzęty rolnicze, każdy zna się nawzajem. Wszystko ma swoje wady i zalety.

Też nie należy się sugerować tym, co ktoś inny powiedział, a najkorzystniej przetestować na własnej skórze.

Jeśli mamy już zalety i wady mieszkania na wsi, to należy poczynić to samo z miastem. Zobaczmy: jest więcej sklepów, gdzie dojdziesz nawet pieszo, brak kłopotów z komunikacją, dużo możliwości, restauracje, bary, puby, więcej atrakcji, większa anonimowość. Przejdźmy do wad: gorszej jakości powietrze, duży ruch, hałas oraz zgiełk, mała ilość zwierząt, mało zieleni. Może być tak, że niektóre z podanych opcji ktoś przyporządkuje do całkiem innej grupy lub na odwrót. Ludzie mają swoje zainteresowania. Jedni lubią to, a drudzy coś innego. Dzięki temu, na świecie rozwija się tak wiele różnorodnych rzeczy, świat nie jest nudny. CIEKAWOSTKA! Najdrobniejszą wsią w Polsce jest położony na Dolnym Śląsku.

Prawdopodobnie mieszkają tam tylko dwie osoby.

Nie ulega wątpliwości, że największym miastem jest Warszawa, a następnymi po niej są Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań. Zadecyduj zamieszkać tam, gdzie ty czujesz się najkorzystniej, a wówczas z pewnością będziesz szczęśliwy!.
Pełna ankieta: szkoły prawa jazdy w kielcach

<< Poprzedni
Następny >>